неділя, 4 квітня 2021 р.

                 Маленькі архітектори

   На цьому тижні мої третьокласники створили спільний макет вулиці нашого мікрорайону. Для роботи вони використали коробки з-під соку, молока, парфумів, тощо. Займатись макетуванням маленьким архітекторам дуже сподобалось. Тепер на перервах вони доповнюють свою роботу виробами з лего. зробили декілька  дерев.










         Урок на свіжому повітрі

   На цьому тижні урок "Я досліджую світ" ми провели на свіжому повітрі. Діти досліджували, які об'єкти знаходяться біля території школи. Ми вчились користуватись компасом, орієнтуватися за місцевими ознаками.Діти гарно закріпили назви сторін горизонту, пересвідчились, що мох росте на півночі, а трава - на півдні. Діти називали, в якому напрямку від школи знаходяться басейн, кафе, крамниця, дитячі садки, храм, зупинки. На наступномууроці вони склали легенду карти-схеми мікрорайону нашої школи і її намалювали.







               Майстерня у класі

  Нещодавно у нашому класі працювала майстерня по виготовленню капелюшків і килимків. Діти на уроці "Я досліджую світ" познайомились з технікою плетіння з паперу. Особливо діткам сподобалось виготовляти креативні капелюшки з одноразових паперових склянок. Вони побачили, що плести з паперу просто, але потрібно мати велике терпіння.









класу

            Хочемо все знати

  Вивчаючи на уроках "Я досліджую світ", як влаштована наша Земля , діти 3-Д класу, щоб вивчити її внутрішню будову, виліпили з пластиліну модель Землі, вирізали її сегмент, де різними кольорами були позначені внутрішннє ядро, зовнішнє ядро, мантія і земна кора. На наступному уроці  дізнались, чому бувають землетруси, цунамі і вулкани. Найбільше дітям сподобався дослід, в якому вони зробили макет гори з пластиліну і склянки, насипали в кратер соди з барвником і погасили соду оцтом. Школярам дуже сподобалось спостерігати за виверженням вуркана. 
















                      Цікава математика

  На інтегрованому уроці "Я досліджую світ" мої третьокласники навчились виготовляти куб за розгорткою. Таким чином, вони вивчили, що куб має 6 однакових граней, 12 однакових ребер, 8 вершин. Грані кубиків прикрасили різними символами і тепер на перервах будуть ними гратися в настільні ігри, показувати мімікою різні емоції, називати квіткові рослини, дерева, країни та інше.